Szymon Hołownia

i

Autor: Katarzyna Zaremba/SUPER EXPRESS Szymon Hołownia

Szymon Hołownia na Pomorzu: Ruch Polska 2050 będzie m.in w Gdańsku i Pucku

2021-08-18 12:48

W ramach letniej kampanii #PoznajMysię Szymon Hołownia odwiedzi Trójmiasto. Będzie też w Wejherowie i Pucku. Jego wizyta rozpocznie się od konferencji prasowej o 12:00 w Gdańsku, przed Europejskim Centrum Solidarności.

Wakacyjna kampania

Zaplanowana na miesiące letnie kampania pod hasłem „Poznajmy się” ma objąć swoim zasięgiem wszystkie polskie powiaty. W jej trakcie ma zostać wypracowany program, z którym Polska 2050 Szymona Hołowni pójdzie do następnych wyborów. Program ten ma zostać zaprezentowany na kolejnym ogólnopolskim zlocie, który odbędzie się na początku września.

Działacze ruchu oraz założyciel Szymon Hołownia odbyli ponad 150 spotkań w Polsce i za granicą. Podczas rozmów poruszane są tematy społeczne oraz polityczne, Szymon Hołownia odpowiada również na pytania uczestników. Przyszedł także czas na Pomorze. 

"Wierzę, że to będzie wspaniała podróż. Podsumujemy ją 3 i 4 września na zlocie ogólnokrajowym naszego ruchu, na którym przedstawimy wam kompletny plan dla Polski - ten z którym pójdziemy do wyborów, ten, który dotknie każdej sfery naszego życia, i który będzie aktualny nie tylko w tym wymiarze centralnym czy ogólnopolskim, ale dzięki tej naszej podróży i dzięki tym naszym ekspertom, którzy pracują dzisiaj w regionach, pozwoli wypracować program dla każdego z regionów - taki, który rzeczywiście sprawi, że te regiony dzisiaj będą rosły, a nie kurczyły się spętane jakąś ideologiczną, centralną, ogólnopolską wojną"

— zapowiedział lider Polski 2050.

Jego wizyta rozpocznie się od konferencji prasowej w czwartek (29 sierpnia) o 12:00 w Gdańsku, przed Europejskim Centrum Solidarności. Następnie o godzinie 15:00 będzie możliwość spotkać się z Szymonem na placu Jakuba Wejhera w Wejherowie.

Szymon Hołownia swoją wizytę w naszym województwie zakończy w Pucku. Tam na spotkanie z nim zapraszamy na godzinę 18:00. Będzie można nas spotkać na puckim rynku.

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia: Czas skończyć z dziecinadą na opozycji
Źródło: Szymon Hołownia na Pomorzu: Ruch Polska 2050 będzie m.in w Gdańsku i Pucku