Świąteczna edycja targów Bakalie już w ten weekend powróci do Gdańska

2021-12-06 19:00 Paweł Lemke
Bakalie świąteczne
Autor: Facebook/Bakalie

Moda, akcesoria, kosmetyki - wszystko w stylu vintage... na świątecznie! W niedzielę do gdańskiej Polsat Plus Areny wracają targi Bakalie. Zimowa edycja wydarzenia ma być idealną okazją do zaopatrzenia się w prezenty oraz przeróżne świąteczne kreacje.

- Można jak zawsze kupić ceramikę, biżuterię, dodatki, torebki, rzeczy dla dzieci. Będzie można sobie także uzupełnić stylizacje świąteczne i zimowe u wielu marek, które przygotowały dla was ciepłe wełniane swetry, eleganckie sukienki i wiele więcej - Mówi Marianna Grzywaczewska, organizatorka Bakalii.

Swoje stoiska zaprezentuje ponad stu wystawców z Pomorza i całej Polski. Część z nich szykuje specjalne pokazy. - Będzie można też wziąć udział w warsztatach florystycznych i ceramicznych. Będziecie mogli stworzyć sobie świąteczny bukiet i kubek na grzańca. Warto nas odwiedzić. Myślę, że każdy gdzieś tam znajdzie dla siebie czy dla bliskich właśnie ten akuratny prezent pod choinkę - dodaje organizatorka targów.

Wydarzenie odbędzie się między godziną 11:00 a 19:00. Wstęp na Bakalie jest bezpłatny. A po więcej szczegółów organizatorzy odsyłają do wydarzenia na Facebooku.

Źródło: Świąteczna edycja targów Bakalie już w ten weekend powróci do Gdańska