runmageddon

i

Autor: mat. pras.

Runmageddon wraca do Gdyni! Setna edycja biegu odbędzie się już w weekend w Parku Kolibki

2021-08-31 18:55

Po dwuletniej przerwie Runmageddon wraca do Gdyni. Setna edycja największego w Polsce biegu ekstremalnego odbędzie się w pierwszy wrześniowy weekend (4-5.9) w Parku Kolibki.

Park Kolibki to świetna lokalizacja dla Runmageddonu. Bliskość plaży i morza powoduje, że uczestnicy chętnie mierzą się tam z przeszkodami, wskakując do morskiej wody czy czołgając się po piasku. W tym roku linia startu znajdować się będzie na samej plaży.

W sobotę osoby po 16. roku życia mogą wystartować w formułach Intro i Rekrut. Do wyboru mają trasę 3 km z 15 przeszkodami albo 6 km z 30 utrudnieniami. Tego dnia pobiegnie też młodzież w wieku od 12 do 15 lat, dzieci 4-11 oraz rodziny w Runmageddonie Family.

W niedzielę, pełnoletni uczestnicy zmierzą się z 12 kilometrami i 50 przeszkodami, czyli formułą Classic, a dzieci (4-11 lat) będą mogły kontynuować zabawę na trasie Runmageddonu Kids.

Podczas gdyńskiego wydarzenia na trasie formuły Rekrut i Classic stanie nowa przeszkoda, sprawdzająca siłę rąk i zwinność. Jubileuszowy event będzie miał też własne, niepowtarzalne medale. A internetowa rekrytacja na Runmageddon potrwa piątku (3.09). W dniu biegu zapisy „dla spóźnialskich” będą prowadzone w biurze zawodów.

Źródło: Runmageddon wraca do Gdyni! Setna edycja biegu odbędzie się już w weekend w Parku Kolibki