Rodzinne Pikniki CPK

i

Autor: Materiały prasowe

Rodzinny piknik w Krokowej 17 lipca - Zajefajni gwiazdą wieczoru! Program oraz atrakcje wydarzenia w pigułce

2022-07-15 11:00

Pełna atrakcji niedziela czeka mieszkańców Krokowej i okolic, którzy wybiorą się na rodzinny piknik organizowany przez Centralny Port Komunikacyjny. Spotkania z ekspertami lotnictwa i kolei, symulatory lotu, a dla najmłodszych dmuchany plac zabaw, konkursy, animacje i wata cukrowa – to tylko niektóre z atrakcji festynu. Wieczorem na scenie pojawi się muzyczna gwiazda – zespół Zajefajni. Zapraszamy w niedzielę 17 lipca na podzamcze w Krokowej – ulica Zamkowa 1. Początek o godzinie 12.00.

Pełna atrakcji niedziela czeka mieszkańców Krokowej i okolic, którzy wybiorą się na rodzinny piknik organizowany przez Centralny Port Komunikacyjny. Spotkania z ekspertami lotnictwa i kolei, symulatory lotu, a dla najmłodszych dmuchany plac zabaw, konkursy, animacje i wata cukrowa – to tylko niektóre z atrakcji festynu. Wieczorem na scenie pojawi się muzyczna gwiazda – zespół Zajefajni. Zapraszamy w niedzielę 17 lipca na podzamcze w  Krokowej – ulica Zamkowa 1. Początek o godzinie 12.00.

To kolejny z cyklu letnich pikników organizowanych przez CPK. Cieszę się, że możemy zaprosić mieszkańców na te wydarzenia i prócz informacji o inwestycjach CPK, zapewnić całym rodzinom sporo rozrywki – mówi Katarzyna Dobrońska, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem Inwestycji CPK.

Rodzinne Pikniki CPK

i

Autor: Materiały prasowe

Najmłodszych zapraszamy m.in. na dmuchany plac zabaw, trampoliny, kolejkę, malowanie twarzy oraz prowadzone przez animatorów liczne zabawy, warsztaty i konkursy. Podczas całego pikniku sporo będzie działo się również na scenie. Prócz wywiadów z ekspertami, którzy opowiedzą o najciekawszych wyzwaniach, z którymi mierzą się przy realizacji inwestycji CPK, będzie można również spotkać się z personelem PPL który przybliży mieszkańcom kulisy pracy kilka tysięcy metrów nad ziemią.

Na terenie pikniku nie zabraknie oczywiście strefy gastronomicznej z foodtruckami oraz strefy wypoczynku, gdzie można będzie skorzystać z leżaków. Organizatorzy przygotowali również muzyczną niespodziankę. O godzinie 18:00 rozpocznie się koncert zespołu Zajefajni, występującego w charakterystycznych maskach, znanego z hitów „Coś ci dam” czy „Płomienna miłość”.

Co? Rodzinny piknik w Krokowej

Gdzie? Podzamcze (ul. Zamkowa 1)

Kiedy? Niedziela, 17 lipca; rozpoczęcie pikniku o godz. 12:00, występ zespołu Zajefajni o godz. 18:00

Rodzinny piknik w Krokowej 17 lipca

i

Autor: Materiały prasowe