Rodzinny piknik w Bolszewie 23 lipca. Na scenie zaśpiewa zespół Lili

i

Autor: materiały prasowe Rodzinny piknik w Bolszewie 23 lipca. Na scenie zaśpiewa zespół Lili

Rodzinny piknik w Bolszewie 23 lipca. Na scenie zaśpiewa zespół Lili

2022-07-20 14:22

Pełna atrakcji sobota czeka mieszkańców Wejherowa, Bolszewa i okolic, którzy wybiorą się na rodzinny piknik organizowany przez Centralny Port Komunikacyjny. Spotkania z ekspertami lotnictwa i kolei, symulatory lotu, a dla najmłodszych dmuchany plac zabaw i nie tylko. Wieczorem na scenie pojawi się muzyczna gwiazda - zespół Lili. Sprawdźcie szczegóły.

Pełna atrakcji sobota czeka mieszkańców Wejherowa, Bolszewa i okolic, którzy wybiorą się na rodzinny piknik organizowany przez Centralny Port Komunikacyjny. Spotkania z ekspertami lotnictwa i kolei, symulatory lotu, a dla najmłodszych dmuchany plac zabaw, konkursy, animacje i wata cukrowa – to tylko niektóre z niespodzianek festynu. Wieczorem na scenie pojawi się muzyczna gwiazda – zespół Lili. Zapraszamy w sobotę 23 lipca do ArtParku w Bolszewie, początek o godzinie 12.00

Organizatorzy rodzinnego pikniku stawiają na edukację i dobrą zabawę, dlatego przygotowali wiele atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Na miejscu powstaną stoiska – lotnicze i kolejowe, gdzie będzie można porozmawiać i zadać pytania (nawet te najtrudniejsze!) ekspertom CPK. Młodzież stanie przed szansą sprawdzenia się w powietrznych akrobacjach na stanowiskach z symulatorami lotu oraz będzie miała okazję zbadać poziom orientacji przestrzennej i równowagi w wykorzystywanym do szkolenia pilotów żyroskopie.

- To kolejny z cyklu letnich pikników organizowanych przez CPK. Cieszę się, że możemy zaprosić mieszkańców na te wydarzenia i prócz informacji o inwestycjach CPK, zapewnić całym rodzinom sporo rozrywki – mówi Katarzyna Dobrońska, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem Inwestycji CPK.

Wakacyjny SuperHIT odc III

Rodzinny piknik w Bolszewie 23 lipca - ATRAKCJE

Najmłodszych zapraszamy m.in. na dmuchany plac zabaw, trampoliny, kolejkę, malowanie twarzy oraz prowadzone przez animatorów liczne zabawy, warsztaty i konkursy. Podczas całego pikniku sporo będzie działo się również na scenie. Prócz wywiadów z ekspertami, którzy opowiedzą o najciekawszych wyzwaniach, z którymi mierzą się przy realizacji inwestycji CPK, będzie można również spotkać się z personelem pokładowym, który przybliży mieszkańcom kulisy pracy kilka tysięcy metrów nad ziemią.

Na terenie pikniku nie zabraknie oczywiście strefy gastronomicznej z foodtruckami oraz strefy wypoczynku, gdzie można będzie skorzystać z leżaków. Organizatorzy przygotowali również muzyczne niespodzianki. Najpierw na scenie wystąpi Orkiestra Dęta Gminy Wejherowo, a o godzinie 18:00 rozpocznie się koncert zespołu Lili, znanego m.in. z przebojów „Jeszcze więcej”, „Jeśli pragniesz” czy nagranego z Marcinem Millerem z Boysów hitu „Ostatni bal”.

Co? Rodzinny piknik w Bolszewie

Gdzie? ArtPark (ul. Zamostna)

Kiedy? Sobota, 23 lipca; rozpoczęcie pikniku o godz. 12:00, występ zespołu Lili o godz. 18:00

Rodzinny piknik w Bolszewie 23 lipca. Na scenie zaśpiewa zespół Lili

i

Autor: materiały prasowe Rodzinny piknik w Bolszewie 23 lipca. Na scenie zaśpiewa zespół Lili

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja mama znalazła w domu twoje stare książeczki zbajkami. Pyta, co z nimi zrobić?