Przyjdź na Jarmark św. Dominika w Gdańsku i… zaszczep się. Plenerowy punkt szczepień rusza już w sobotę (24.07)!

2021-07-22 16:53 OSZ Róża Perszon
jarmark
Autor: facebook; Jarmark św. Dominika

Bez wcześniejszych zapisów i wyznaczania terminów. Przez 3 tygodnie trwania Jarmarku św. Dominika będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w Plenerowym Punkcie Szczepień w Gdańsku.

Już w sobotę (24.07) w Gdańsku rusza Jarmark św. Dominika. W tym roku, przy okazji jarmarkowych zakupów, będzie można skorzystać z Plenerowego Punktu Szczepień zlokalizowanego przy Skwerze Heweliusza (od strony ulicy Korzennej). To propozycja dla każdego, kto ukończył 18 rok życia - niezależnie od miejsca zamieszkania. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. 

ZOBACZ TEŻ: Szczepibus rusza w trasę! Od piątku (23.07) mieszkańcy Gdyni będą mogli się zaszczepić w specjalnym autobusie

Wizyta nie wymaga wcześniejszych zapisów ani umawiania na konkretną godzinę. W punkcie będzie można skorzystać z podania szczepionki przeciw COVID-19, w tym dwudawkowej szczepionki firmy Pfizer lub jednodawkowej firmy Johnson& Johnson. Punkt będzie czynny codziennie, przez cały okres trwania Jarmarku w godz. 10.00 – 20.00.

Progi zwalniające dla rowerzystów
Źródło: Przyjdź na Jarmark św. Dominika w Gdańsku i… zaszczep się. Plenerowy punkt szczepień rusza już w sobotę (24.07)!