Gdynia: Rozpoznajesz go? Zadzwoń na policję!

i

Autor: KMP Gdynia

Gdynia: Rozpoznajesz go? Zadzwoń na policję!

2021-08-27 12:48

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie wybicia szyby w jednym z gdyńskich lokali. Do zdarzenia doszło w sierpniu 2021 r., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek opublikowała policja.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni – Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie wybicia szyby w jednym z gdyńskich lokali. Do zdarzenia doszło na początku sierpnia 2021 roku, a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Gdynia: Rozpoznajesz go? Zadzwoń na policję!

i

Autor: KMP Gdynia

Z zabezpieczonego monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 30-40 lat i jest łysy. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną koszulkę polo, krótkie spodenki koloru czarnego i czarne buty sportowe.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

Co powinien umieć trzylatek idący do przedszkola?
Źródło: Gdynia: Rozpoznajesz go? Zadzwoń na policję!