Red Bull

i

Autor: mat. pras.

Gdański Teatr Szekspirowski areną zmagań najlepszych b-boyów i b-girls! Startuje Red Bull BC One Camp Poland

2021-11-04 10:34

Bitwy, warsztaty, panele dyskusyjne i imprezy z DJ-ami – 4 listopada w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim startuje Red Bull BC One Camp Poland, czyli mocna rozgrzewka przed światowym finałem najbardziej prestiżowych zawodów w świecie breakingu.

Red Bull BC One to ekscytujące wydarzenie, które przyciąga uwagę tancerzy i wszystkich miłośników kultury hip-hop. Pierwszy światowy finał odbył się w 2004 roku w Biel, w Szwajcarii, gdzie 16 najlepszych b-boyów walczyło w bitwach o tytuł mistrza świata. Od tamtej pory, Red Bull BC One dostarcza emocjonujących pojedynków nie tylko samym uczestnikom turnieju, ale także widzom, którzy śledzą światowe finały za pośrednictwem kanałów Red Bulla.

W tym roku najlepsi b-boys i b-girls z całego świata podróżują do Gdańska, by wziąć udział w pierwszym światowym finale Red Bull BC One organizowanym w Polsce. Poprzedzi go trzydniowe wydarzenie Red Bull BC One Camp Poland, podczas którego odbędą się liczne bitwy taneczne, warsztaty, panele dyskusyjne i wiele więcej. Wśród prowadzących i zaproszonych tancerzy pojawią się m.in. Neguin, Bumblebee, Kid David oraz Kostek.

Światowy finał Red Bull BC One odbędzie się 6 listopada 2021 roku w Ergo Arenie.

Red Bull BC One Camp Poland

Red Bull BC One Camp Poland potrwa od 4 do 6 listopada w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, a jednym z jego najważniejszych elementów będzie Last Chance Cypher, czyli bitwa, podczas której do walki o występ w finale staną zwycięzcy krajowych finałów Red Bull BC One. Wyniki walk rozegranych w ramach Last Chance Cypher zdecydują m.in. o tym, ilu reprezentantów będzie mieć Polska w światowym finale (już teraz mamy ich dwóch – dzikie karty otrzymali B-Girl Paulina i B-Boy Thomaz).

Zgłoś się do udziału i oglądaj na żywo

Zarówno warsztaty, jak i bitwy oraz panele są otwarte dla publiczności, ale każdy, kto chce w nich wziąć udział, musi zgłosić się po bezpłatną wejściówkę (dotyczy publiczności) lub zarejestrować się na wydarzenie (dotyczy tancerzy). Uwaga – liczba miejsc ograniczona! Szczegóły TUTAJ.

Źródło: Gdański Teatr Szekspirowski areną zmagań najlepszych b-boyów i b-girls! Startuje Red Bull BC One Camp Poland