ESKA Summer City podbija Trójmiasto! Sprawdź, gdzie można nas spotkać w ten weekend!

2021-07-23 13:30 Róża Perszon
ESKA Summer City podbija Trójmiasto! Sprawdź, gdzie można nas spotkać w ten weekend!
Autor: Aleksander Martyniak

Patrol ESKA Summer City przez całe wakacje codziennie przemierza ulice Trójmiasta, by podzielić się z Wami pozytywną energią i rozdać ciekawe upominki. Wspólną zabawę ze słuchaczami zaczęliśmy na początku lipca. Gdzie jeszcze mamy zamiar się pojawić? Poznajcie nasze plany!

Przez najbliższe tygodnie rozdawać będziemy upominki w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i nie tylko. Odwiedzimy miejsca, gdzie słuchacze Radia ESKA najchętniej spędzają wakacyjny czas. Spotkacie nas na imprezach plenerowych, koncertach, plażach, deptakach czy w klubach. Relację z trasy usłyszycie oczywiście na antenie Radia ESKA.

ESKA Summer City to dwa miesiące extra zabawy z ekipą Radia ESKA. Cały czas czekają na was niezapomniane chwile! Wystartowaliśmy już na początku lipca i chcemy być wszędzie tam, gdzie bawią się nasi słuchacze. Cały czas czekają na Was imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Zobacz, gdzie będziemy w ten weekend! 

W najbliższych dniach patrol Radia ESKA pojawi się w kilku miejscach na mapie Trójmiasta!

Przed nami kolejna juz szalona impreza na Półwyspie Helskim. W piątek (23 lipca) jest impreza ESKA Summer Beats, zagram tam osobiście nasz redakcyjny kolega znany jako DJ Pablo Lemke. Muzycznie można się spodziewać wielu hitów znanych z anteny radia ESKA, ale w podrasowanych, klubowych wersjach.

Przez całe piątkowe (23 lipca)  popołudnie nasze hostessy będą rozdawać gadżety wszędzie - w centrum miasta, na molo od strony zatoki jak i na plaży przy otwartym morzu. O 22:00 impreza którą my będziemy rozkręcać - do białego rana! 

W sobotę (24 lipca) pojawimy się na boisku OSiR na Chełmie, gdzie zaparkuje piętrowy autobus mobilnego domu kultury. Na miejscu cała masa warsztatów, koncertów, animacji, przedstawień teatralnych itd. Będzie tez parada cyrkowa. Bądźcie tam z nami! 

Eska Summer City Olsztyn. Leśne Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach – Gmina Gietrzwałd
Źródło: ESKA Summer City podbija Trójmiasto! Sprawdź, gdzie można nas spotkać w ten weekend!