Egzorcyzmy w Gdańsku! "Ogień przebudzenia", okrzyki i zaklęcia: Nagranie bije rekordy popularności [FILM]

2021-12-02 8:49 Róża Perszon
Egzorcyzmy w Gdańsku! Ogień przebudzenia, okrzyki i zaklęcia: Nagranie bije rekordy popularności [FILM]
Autor: youtube.com

Do egzorcyzmów - zdaniem internautów - doszło w jednym z biurowców w centrum Gdańska. Na szokujących nagraniach widać służbę apostolską "Ogień przebudzenia". Internauci nie szczędzą słów w kmomentarzach a "opętani" chwalą działania grupy z Gdańska. ZOBACZ NAGARANIE!

Egzorcyzmy w Gdańsku! "Ogień przebudzenia", okrzyki i zaklęcia: Nagranie bije rekordy popularności [FILM]

Internet "opętały" filmy z egzorcyzmów w Trójmieście. Sporo z nich trafiło do internatu, a nie brakuje też pozytywnych opinii na temat efektów działań tej specyficznej grupy. 

Misją służby apostolskiej "Ogień przebudzenia", która działa  od 2015 roku, jest jak sama nazwa wskazuje "szeroko pojęte Przebudzenie, czyli wprowadzenie praktycznej prawdy Bożej, w świecie pełnym kłamstwa, która przekłada się na sukces życia ludzi wierzących w każdym aspekcie ich funkcjonowania".

Na trwającym półtorej minuty filmie widać grupę osób, które - w pomieszczeniu przypominającym przestrzeń biurową - otaczają dwóch mężczyzn i kobietę. Ci pierwsi - jak wynika z opisu nagrania - przeprowadzają "egzorcyzm" na spazmatycznie krzyczącej kobiecie.

Na Twitterze aż roi się od negatywnych komentarzy. Ale z drugiej strony, wiele osób chwali sobie "wypędzanie demonów" przez Tomasza Dorożały.

Mężczyźni deklarują, że nie pobierają opłat za usługi, jednak stale proszą o wpłacanie darowizn.

Ukrył alkohol w wózku dziecięcym i zaatakował ochroniarza. Rozpoznajesz go?
Źródło: Egzorcyzmy w Gdańsku! "Ogień przebudzenia", okrzyki i zaklęcia: Nagranie bije rekordy popularności [FILM]