WOŚP 2023 w Krakowie: zlot samochodów Złombol na Rynku Podgórskim. Zaprezentowano ponad 30 pojazdów rodem z PRL! [ZDJĘCIA]

2023-01-29 15:13 K.Cz

Przed południem Rynek Podgórski stał się parkingiem dla kultowych samochodów rodem z PRL. Pasjonaci czterech kółek zaprezentowali ponad 30 pojazdów z minionej epoki. Pogoda nie rozpieszczała, ale na zebranych czekała ciepła herbata i żurek z chlebkiem.

WOŚP 2023 w Krakowie: zlot samochodów Złombol na Rynku Podgórskim

Ekipa Złombol to grupa pasjonatów starych samochodów z wielkim serduchem do pomagania. 29 stycznia, podczas 31. Finału WOŚP zaprezentowali na Rynku Podgórskim ponad 30 pojazdów z minionej epoki. Temperatura nie rozpieszczała, ale na każdego, kto wspomógł zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czekał żurek i ciepła herbata.

Atrakcji dostarczyło także Stowarzyszenie Militarne Grot. W programie były m.in.: wojskowy obóz, wystawka broni, strzelnica, militarna fotobudka, prezentacja umundurowania.

Poniżej w galerii zobaczysz naszą krótką relację z krakowskiego zlotu samochodów ZŁOMBOL. 

Park Jalu Kurka w Krakowie
Źródło: WOŚP 2023 w Krakowie: zlot samochodów Złombol na Rynku Podgórskim. Zaprezentowano ponad 30 pojazdów rodem z PRL! [ZDJĘCIA]