Tłusty Czwartek 2022: najlepsze pączki w Krakowie. Gdzie kupić? [LISTA MIEJSC]

2022-02-22 14:43 nm

Tłusty Czwartek 2022: gdzie są najlepsze pączki w Krakowie? Gdzie je kupić? Tłusty Czwartek 2022 zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób z pewnością zrobi zapasy słodkości. Gdzie w Krakowie kupić pączki?

Spis treści

  1. Tłusty Czwartek 2022: gdzie kupić w Krakowie pączki?
  2. Tłusty Czwartek 2022: najlepsze pączki w Krakowie. Gdzie kupić?
  3. Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w Biedronce, Lidlu, Auchanie. Po ile pączki w cukierniach Krakowie?

Tłusty Czwartek 2022: gdzie kupić w Krakowie pączki?

Tłusty Czwartek 2022 wypada już 24 lutego. To święto wszystkich łasuchów! Kalorie wtedy się nie liczą. Dużo osób zajada się wtedy słodkościami, a przede wszystkim pączkami i faworkami! Gdzie kupić w je w Krakowie? W stolicy Małopolski jest wiele miejsc, które oferują nam te smakołyki. Jednak tylko kilka z nich od lat jest stale wybieranych przez Krakusów. Najlepsze pączki w Krakowie - gdzie kupić?

Orkan Eunice zdewastował cmentarze

Tłusty Czwartek 2022: najlepsze pączki w Krakowie. Gdzie kupić?

Gdzie w Krakowie kupić pączki w Tłusty Czwartek 2022? Miejsc, przed którymi do lat ustawiają się ogromne kolejki, jest kilka. Są to przede wszystkim osoby, które stawiają na tradycyjny smak tych słodkości. Jedną z najpopularniejszych cukierni w Krakowie, gdzie można kupić pączki, jest Michałek przy ul. Krupniczej 6. Co roku, w Tłusty Czwartek w kolejce trzeba spędzić tam nawet kilkadziesiąt minut!

Bardzo popularna jest także Cukiernia Śliwa. Gdzie się znajduje? Jeśli chcemy kupić pączki w Krakowie w Cukierni Śliwa, to musimy udać się na ul. Królewską 8.

Kolejki po pączki w Krakowie napotkamy również w Cukierni Cichowscy przy ul. Starowiślnej. Tam również możemy spodziewać się w Tłusty Czwartek 2022 kolejek.

Gdzie jeszcze kupimy najlepsze pączki w Krakowie? Sprawdźcie w naszej galerii! A może coś byście dodali do naszej listy najlepszych pączków w Krakowie?

Jeśli nie chcecie stać w długich kolejkach po pączki w Krakowie, albo zabraknie wam czasu, by podjechać do lokalnej cukierni, możecie udać się od jednego z dyskontów. Jakie ceny pączków w Biedronce, Lidlu, Auchanie w Tłusty Czwartek 2022? Sprawdźcie:

Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w Biedronce, Lidlu, Auchanie. Po ile pączki w cukierniach Krakowie?

Źródło: Tłusty Czwartek 2022: najlepsze pączki w Krakowie. Gdzie kupić? [LISTA MIEJSC]