Pogoda na Majówkę 2021: Kraków i Małopolska. Jaka pogoda na weekend majowy?

2021-04-29 9:01 nm
Pogoda na Majówkę 2021: Kraków i Małopolska. Jaka pogoda na weekend majowy?
Autor: Pixaby Pogoda na Majówkę 2021: Kraków i Małopolska. Jaka pogoda na weekend majowy?

Jaka pogoda na Majówkę 2021? Czy warto planować wycieczkę? Czy będzie można wybrać się na spacer? Pogoda na Majówkę w Krakowie i w Małopolsce. Co prognozują meteorolodzy? Sprawdźcie w naszym materiale.

Pogoda na Majówkę 2021. Jaka pogoda na Majówkę w Krakowie?

Wiosna w tym roku rozkręca się bardzo powoli. Za nami wiele deszczowych dni, temperatura również nie należała do najwyższych. Wiele osób wyczekiwało więc poprawy pogody. Tym bardziej że przed nami długi weekend majowy. Jaka pogoda na Majówkę 2021? Czy będzie słonecznie i ciepło? Jak będzie wyglądać pogoda na Majówkę w Krakowie?

Niestety prognozy nie są najlepsze. Pogoda na Majówkę 2021 w Krakowie i w Małopolsce może rozczarować. W sobotę, 1 maja w grodzie Kraka na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 stopni. Przewidywane są opady deszczu. W sobotę, 2 maja temperatura spadnie - do 12 stopni Celsjusza. Nadal przelotnie może padać deszcz. Poniedziałek, 3 maja to kolejny dzień z przelotnymi opadami. W Krakowie na termometrach maksymalnie do 14 stopni Celsjusza.

Raport z anteny 27.04, godz.10

Pogoda na Majówkę 2021. Jaka pogoda na Majówkę na Podhalu i w Zakopanem?

Podobnie pogoda w Majówkę 2021 będzie wyglądać na Podhalu i w Zakopanem. W sobotę, 1 maja termometry pokażą maksymalnie 12 stopni. Ma też przelotnie padać deszcz. Jeszcze gorzej będzie w sobotę, 2 maja. Na termometrach można spodziewać się 9 stopni Celsjusza. Będzie też intensywniej padać. W poniedziałek, 3 maja pogoda nieco się poprawi. Opady będą mniejsze. Wciąż jednak będzie chłodno. Maksymalnie 12 stopni Celsjusza.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków
Źródło: Pogoda na Majówkę 2021: Kraków i Małopolska. Jaka pogoda na weekend majowy?