Matura próbna 2021: Fizyka poziom rozszerzony. Jeden szczegół POGRĄŻYŁ maturzystów?! PIERWSZE KOMENTARZE

Matura, egzamin
Autor: Pixabay Pierwsze komentarze uczniów po maturze próbnej z fizyki na poziomie rozszerzonym.

W poniedziałek 15 marca rozpoczęła się matura próbna 2021 z fizyki na poziomie rozszerzonym. Dokładnie o godz. 14 maturzyści przystąpili do jednego z ostatnich próbnych egzaminów w tym roku. W internecie pojawiły się już pierwsze komentarze na temat matury próbnej z fizyki na poziomie rozszerzonym. Uczniowie, komentujący w mediach społecznościowych, nie są zadowoleni. Kolejny raz okazało się, że maturalne zagadnienia i pytania, potrafią zaskoczyć nawet najlepiej przygotowanych uczniów. - Ja myśląca, że może nie będzie źle na tej fizyce. Termodynamika, której nie powtórzyłam, a było jej od cholery - napisała jedna z maturzystek. - Prawie pusty arkusz oddałam - dodaje inna z uczennic.

W poniedziałek 15 marca rozpoczęła się matura próbna 2021 z fizyki na poziomie rozszerzonym. Dokładnie o godz. 14 maturzyści przystąpili do jednego z ostatnich próbnych egzaminów w tym roku. W internecie dostępne są już arkusze CKE, dzięki którym każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić, co znalazło się na tegorocznej maturze próbnej z fizyki na poziomie rozszerzonym i spróbować rozwiązać egzamin. W sieci nie mogło też zabraknąć pierwszych komentarzy, dotyczących matury próbnej z rozszerzonej fizyki.

Czytając komentarze uczniów zdających fizykę rozszerzoną na próbnej maturze, można odnieść wrażenie, że był to jeden z trudniejszych egzaminów w tym roku. - Nie no, tragedia z tą fizyką. Prawie pusty arkusz oddałam - napisała jedna z maturzystek. Zadania z matury rozszerzonej potrafią zaskoczyć nawet najlepiej przygotowanych maturzystów, o czym świadczą pierwsze komentarze internautów. Jak to zwykle na maturze bywa, w arkuszach CKE w każdym z przedmiotów trafiają się zadania, których maturzyści bardzo chcieli by uniknąć. Nie inaczej było na fizyce rozszerzonej. Czy w tym roku termodynamika pogrąży maturzystów? - Ja myśląca, że może nie będzie źle na tej fizyce. Termodynamika, której nie powtórzyłam, a było jej od cholery - napisała jedna z maturzystek. - Prawie pusty arkusz oddałam - napisała na Twitterze jedna z uczennic.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Matura próbna 2021: Fizyka, poziom rozszerzony. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj

Próbne egzaminy maturalne rozpoczęły się 3 marca i potrwają do 16 marca. W poniedziałek, 15 marca uczniowie zmierzyli się z maturą próbną 2021 z fizyki na poziomie rozszerzonym. Test rozpoczął się w szkołach o godz. 14. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z próbnych matur. Matura próbna 2021: HISTORIA rozszerzona w poniedziałek, 15 marca. Mamy arkusze CKE, odpowiedzi [RELACJA NA ŻYWO]

Super Raport 15.03 (Goście: Sebastian Kaleta - wiceminister sprawiedliwości oraz Hanna Gill-Piątek - Polska 2050), Sedno Sprawy: Jan Maria Jackowski