"Kac Vegas" po polsku. Mężczyzna po imprezie obudził się bez ubrań w KRADZIONYM samochodzie

2021-06-02 14:40 nm
alkohol
Autor: Pixaby Zdjęcie poglądowe

Nieczęsto słyszy się o takich zdarzeniach. Po imprezie mieszkaniec Starego Sącza obudził się praktycznie bez ubrań, co więcej w kradzionym samochodzie. 55-latkowi grożą teraz surowe konsekwencje.

"Kiedy impreza wejdzie za mocno" - tak można by opisać sytuację, jaka miała miejsce w Muszynie (woj. małopolskie). Doszło do niej w miniony piątek, 28 maja. Około godz. 5 rano kryniccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic przy zaparkowanej na poboczu furgonetce stoi mężczyzna w samych bokserkach. Miał też wołać o pomoc.

Raport z Anteny 02.06

55-latek tłumaczył funkcjonariuszom, że dzień wcześniej imprezował ze znajomymi i nie pamięta, jak znalazł się w Muszynie w samochodzie dostawczym. Co więcej, nie mógł też z nikim się skontaktować, bo nie miał przy sobie telefonu.

Policjanci przeprowadzili badanie alkomatem, które wskazało 1,5 promila alkoholu. Jakby tego było mało, okazało się, że samochód, w którym obudził się 55-latek, został skradziony.

Mężczyzna został zatrzymany. Na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego, m.in. zapisu z kamer monitoringu mieszkaniec Starego Sącza usłyszał zarzut kradzieży samochodu o wartości 11 tys. złotych oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za te przestępstwa grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał utwór disco polo dedykowany Aleksandrowi Kwaśniewskiemu?
Źródło: "Kac Vegas" po polsku. Mężczyzna po imprezie obudził się bez ubrań w KRADZIONYM samochodzie