Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie powraca! Magiczna atmosfera znów zapanuje na Rynku

2021-11-18 13:05 nm
Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie 2021. Jakie kramy staną na Rynku Głównym?
Autor: Pixaby Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie 2021. Jakie kramy staną na Rynku Głównym?

To świetna wiadomość dla mieszkańców Krakowa oraz turystów. Po rocznej przerwie na Rynku Głównym znów pojawi się Jarmark Bożonarodzeniowy. Kramy zostaną rozstawione już w piątek, 26 listopada.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie 2021. Jakie kramy staną na Rynku Głównym?

Na tę informację czekała większość mieszkańców Krakowa. Jarmark Bożonarodzeniowy pojawi się w tym roku na Rynku Głównym. Znów będzie kolorowo, głośno i smacznie. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie nie odbył się ze względu na pandemię koronawirusa.

Kiedy na Rynku Głównym rozłożą się kramy? Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie wystartuje w piątek, 26 listopada. Swoje towary zaprezentują kupcy na 68 stoiskach. W Krakowie podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego pojawią się przedstawiciele z Litwy, Ukrainy czy Węgier. Będzie można zakupić m.in. ozdoby świąteczne, rękodzieło, ceramikę, a także artykuły spożywcze, jak sery, wędliny czy chleb. Miłośnicy oryginalnej biżuterii również znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie również wyrób z czekolady, prażonych orzechów, czy ciast. Na krakowskim Rynku pojawi się też "Grzaniec Galicyjski", który już wpisał się w tamtejszą atmosferę.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie potrwa tym razem dłużej. Będzie można go odwiedzić do 2 stycznia 2022 roku.

Montaż iluminacji świątecznych w Warszawie
Źródło: Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie powraca! Magiczna atmosfera znów zapanuje na Rynku