Hokeiści Cracovii wrócili do treningów. Na początku przygotowania kondycyjne

2021-06-04 23:31 ŁM
hokej
Autor: Pixers

Wicemistrzowie Polski rozpoczęli przygotowania do sezonu. Po blisko dwumiesięcznej przerwie hokeiści Pasów wznowili treningi. Na początek sztab szkoleniowy zaplanował przede wszystkim zajęcia na siłowni, tak by odpowiednio przygotować się kondycyjnie na dalszą część treningów.

- Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, zawodnicy cieszą się na nadejście nowego sezonu. Czeka nas ciężka praca w czerwcu, później chwilę przerwy i w ostatnim tygodniu lipca, po serii treningów kondycyjnych, planujemy wyjść na lód - mówi trener Pasów Rudolf Rohaczek.

Remont ul. Lubicz w Krakowie

W zajęciach biorą udział niemal wszyscy zawodnicy z ważnymi kontraktami oraz kilku juniorów z drugiej drużyny. Choć Pasy zatrzymały trzon swojego składu to trener Rohaczek nie ukrywa, że Cracovia planuje liczne transfery.

- Chcieliśmy zachować jak największą liczbę zawodników z poprzedniego sezonu. Teraz szukamy graczy, którzy wzmocnią jeszcze nasze szeregi - dodaje Rudolf Rohaczek. 

W najbliższym czasie władze klubu maja przedstawić plan sparingów, jakie hokeiści Pasów rozegrają przed startem Polskiej Hokej Ligi, który nastąpi najprawdopodobniej na początku września.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...
Źródło: Hokeiści Cracovii wrócili do treningów. Na początku przygotowania kondycyjne